July 22, 2024

ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ ହେବ ‘ଦୋ ଓର ଦୋ ପ୍ୟାର୍’

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କିଛି ଦିନ ତଳେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ୍, ପ୍ରତୀକ ଗାନ୍ଧୀ, ଇଲିଆନା ଡି’କ୍ରୁଜ୍ ଏବଂ ସେଣ୍ଟିଲ୍ ରାମମୂର୍ତ୍ତିଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଦୋ ଓର ଦୋ ପ୍ୟାର୍’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା। ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ବିଜ୍ଞାପନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଶ୍ରୀଶା ଗୁହା ଠାକୁରତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟିକୁ ଅନେକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ବି ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସେତେ ସଫଳତା ପାଇପାରିନଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନଙ୍କ ‘ଦୋ ଓର ଦୋ ପ୍ୟାର୍’ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି | ‘ଦୋ ଓର ଦୋ ପ୍ୟାର୍’ ସହରୀ ସମ୍ପର୍କର ଜଟିଳତା ସହ ପରକୀୟା ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ | ସିନେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରିଲିଜ ପରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଓଟିଟି ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଛି | ଡିଜନି + ହଟଷ୍ଟାର ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ‘ଦୋ ଓର ଦୋ ପ୍ୟାର’ର ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଘୋଷଣା କରିଛି।
ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ, ଇଲିଆନା ଡି’କ୍ରୁଜ, ପ୍ରତୀକ ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ ସେଣ୍ଟିଲ ରାମମୂର୍ତ୍ତିଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରି ଡିସ୍ନି ପ୍ଲସ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛି ଯେ, “ପୁଣି ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା। କାରଣ ଥରେ ମାତ୍ର ପ୍ରେମରେ ପଡିବା ଯଥେଷ୍ଟ ନୁହେଁ, ଦୋ ଓର ଦୋ ପ୍ୟାର୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ହଟଷ୍ଟାରରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ କରୁଛି | ‘ଦୋ ଓର ଦୋ ପ୍ୟାର’ର କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଗଲେ ଦମ୍ପତି ୧୨ ବର୍ଷ ହେଲା ବିବାହ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ସେହି ମଧୁରତା ନଥିଲା | ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ, ଦୁହେଁ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିରେ ଲିପ୍ତ ହୁଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଜୀବନ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ କିଛି ଯୋଜନା କରିଥିଲା ​​| ଉଟି ଯାତ୍ରା ପରେ, ଦମ୍ପତି ପୁନର୍ବାର ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ମଧୁର ସ୍ମୃତି ସତେଜ ହେଲା | କିଛି ଏଭଳି କାହାଣୀ ଏହି ସିନେମାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *