May 21, 2024

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ରୋଡ୍ ସୋ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ପ୍ରାୟ 9 ଟା ସମୟରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ଓଡିଶାରେ ଏକକାଳୀନ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନିଜର ରୋଡ୍ ସୋ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଅବତରଣ କରିବା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଜେପିର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ମନମୋହନ ସାମଲ ଏବଂ ଦଳର ଅନ୍ୟ ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନେ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ। ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ମୋଦୀ ସିଧାସଳଖ ରାମ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଦଳର ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ମହିଳା ୱିଙ୍ଗ ମହିଲା ମୋର୍ଚାଙ୍କ ପ୍ରାୟ 200 ସଦସ୍ୟଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱ ରେ ରୋଡ ସୋ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସଜାଯାଇଥିବା ଗାଡିରେ, ମୋଦିଙ୍କ ସହ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାଂସଦ ଆପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।


ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ହେଉଛି ମୋଦିଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ରୋଡ୍ ସୋ। ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ ବିଜେପି କର୍ମୀ, ସମର୍ଥକ ତଥା ସହରର ଲୋକମାନେ ଜନପଥ ର ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ମାଷ୍ଟର କ୍ୟାଣ୍ଟିନରୁ ବାଣୀବିହାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧାଡି ବାନ୍ଧି ମୋଦୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି। ବିଜେପିର ପତାକା ଧରି ସେମାନେ ରୋଡ୍ ସୋ ସମୟରେ ବିଜେପି ଏବଂ ମୋଦୀଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିଲେ। ଜନପଥ ଏକ ଉତ୍ସବର ରୂପ ଧାରଣ କରିଥିଲା ​​କାରଣ କଳାକାରମାନେ ରୋଡ୍ ସୋ ପାଇଁ ନିର୍ମିତ 12 ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଓଡିଶାର ସଂସ୍କୃତିର ପରମ୍ପରାକୁ ଦର୍ଶାଇ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିଥିଲେ। ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଥିବା ଗଛ, ହାଲୁକା ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ବିଜେପି ପତାକା ସହିତ ସଜାଯାଇଥିବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସଂରଚନା ସହିତ ସାଫ୍ରନ୍ ରଙ୍ଗରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *